KONST / Litografier / Färglitografi 11525446
nr 1152 5446
Nito Vega
(f. 1961), Sverige
Färglitografi, Signerad och numrerad 29/200, bladets mått: 37x60
måndag 11 december 2017
kl 19:15:58
Nito Vega
Läs mer om Nito Vega